Teemad

Ilus ja atraktiivne e-pood, loob usaldust ja suurendab müüki. Kohanduva disaini tõttu, saavad teie kliendid ostelda üks kõik kus nad ka ei viibiks. Teemad kohanduvad nii mobiiltelefoni, kui ka teiste käepäraste nutiseadmete tüüpidele. MyCashflow, pakub erinevaid teemasi, vastavalt teie soovidele ja vajadustele.

Kasuta meie vaikimisi teemat, et alustada müüki koheselt!

Iga MyCashflow e-pood pakub vaikimisi Barebones teemat. Teil on valida nelja erineva värvi variatsiooni vahel, Antud teemad omavad mitmekülgseid funktsioone.

TASUTA,KASUTAMISEKS VALMIS

Barebones on tasuta, erineva funktsiooni ja nelja erineva värvi variatsiooniga.

Mugav kohandamiseks

Veebi disainer, alguses tihti valib Barebones teema, kuna sellega on lihtne luua erinevaid teemasi oma klientidele

täielikult toimiv

Barebones kohaneb kiirelt erinevate ekraani suurustega, lisaks on mugav kasutada ja võimaldab töötada puutetundlikel ekraanidel.

Ehita omale enda soovist lähtudes teema, või vali kohandatud vaikimisi teema

MyCashflow teema on kollektsioon HTML mallide lehtedest, laadileht ja skript. Liidese märgid asetatakse lehe mallidesse, et toota enamik veebisaitide sisu.

laialdane kasutajaliidesE märgid

E-poes on erinevate kontekstide asjakohase ja dünaamilise sisu väljastamise eest vastutavad üle 500 liidese sildi. Lisaks atribuudid, et veelgi muuta sildi väljundit

laialdane Sõnaraamat

Ligikaudu 650 vaikimisi keelekoodi, 18 erinevas keeles kasutamiseks valmis. Ja te võite alati lisada neid juurde!

MYCASHFLOW sünkroniseerimine

Disaineritele mõeldud aja säästmise käsurea tööriist, et sünkroonida teemafaile automaatselt läbi FTP, värskendades brauserit pärast iga CSS / HTML / JS-i muudatust.

MyCashflow teemade loomine või kohandamine nõuab HTML-i, CSS-i ja JavaScripti põhiteavet ning seda soovitatakse ainult professionaalsetele veebidisaineritele

Osta valmis teema meie Teemapoest!

Meie teemapood pakub väikest, kuid pidevalt täienevat valikut professionaalsetest ja kvaliteetsetest teemadest. Antud teemad vastavad erinevale e-kommerts ärisuunale ja toote valikule. Kõik meie teemad on täielikult toimivad, kontrollitud läbi tööprotsesside ning on ametlikud MyCashflow teemad, mida võib muuta, täiendada ja kohandada vastavalt teie vajadusele.

Pure light

Turenki

www.mycashflowteemad.ee

Kas vajate kohandatud teemat, mis sobiks teie brändiga? Võta meiega ühendust.

Meie in-house meeskond on teile alati abiks ning saab kujundada ning kohandada teile sobivaima teema. Meie olemasolevad teemad, mis on müügil teemapoes, on kujundatud vastavalt e-kaubanduse turul olevatele trendidele.

Küsi Hinnapakkumist

Võta meiega ühendust!, Kirjelda enda vajadused ja soovid ning meie tuleme sinu juurde pakkumise ja ettepanekuga!

Võta meiega ühendust ›