MyCashflow Free – päris oma veebipood tasuta

Ava MyCashflow Free paketi abil päris oma veebipood ja pea seda seni, kuni soovid – täiesti tasuta!

MyCashflow Free paketi veebipoes võib olla korraga müügil kõige rohkem kümme toodet. Ühel tootel võib olla siiski piiramatu hulk variante ehk eri mudeleid, suurusi ja värvitoone. Veebipoodi võib sisestada ka rohkem tooteid, piirang puudutab vaid müügil olevate toodete arvu.

Poodi sisestatavad tootefotod muudetakse automaatselt väiksemaks. Soovitame tootefotod veebi jaoks optimeerida juba enne seda, kui need veebipoodi üles laadite.

Pakett sisaldab ühte keeleversiooni, mille saab valida MyCashflow’ 18 toetatud keele hulgast, milleks on soome, rootsi, eesti, läti, leedu, norra, taani, islandi, inglise, saksa, prantsuse, hollandi, hispaania, portugali, itaalia, hiina, jaapani ja vene keel.

MyCashflow Free paketi sisu

Tootevalik: Kümme toodet*

Kasutatav maht: 10 MB

Keeleversioonid: 1

Kuutasu: 0€

* Sisaldab piiramatul hulgal tootevariante.

Pärast veebipoe loomist saad kohe tutvuda veebipoe haldussüsteemiga ja sellesse vajalikke tooteid sisestada.

ava tasuta veebipood

Vt ka: Kõik teenusepaketid ja hinnad

Mille poolest erineb MyCashflow Free tasulistest pakettidest?

Tasuta MyCashflow Free on hea võimalus tutvuda meie MyCashflow’ veebipoodide tarkvara kasutamisega ning katsetada väiksemas mahus internetiäri. Tasulised paketid sisaldavad palju rohkem funktsioone ja võimalusi, mida ei saa kahjuks pakkuda tasuta versioonis. 

Peale suurema toodete arvu ja salvestusruumi saab tasulistes pakettides kasutada arvukalt tööriistu poe arendamiseks ning lehte otsimootorite jaoks paremini optimeerida. Tasulised paketid hõlmavad ka mitmesuguseid laiendusi, mis võimaldavad ühendada veebipoe kolmandate isikute süsteemidega, nagu finantsjuhtimise tarkvara või turunduskanalid.

Tasuliste pakettide veebipoodidega saab ka ühendada oma domeeni – Free paketi poodide puhul kasutatakse alati .mycashflow.fi-lõpuga aadressi.

MyCashflow’ teenusepakettide hulgast leiate igaks vajaduseks sobiva veebipoe lahenduse! MyCashflow kasvab kooskõlas teie äritegevuse laienemisega, mis tähendab, et teenusepaketti saab veebipoe laienemise korral alati haldussüsteemis muuta.

Kõik tasulised paketid hõlmavad tasuta 14-päevast prooviperioodi.

Vt ka: Kõik teenusepaketid ja hinnad ›

Kolm head põhjust valida MyCashflow

Soome kvaliteettoode

MyCashflow on täismahus Soomes loodud teenus, mis on arendatud sealsete veebipoodide vajadusteks, toetades nt Soomes kasutatavaid internetimaksevõimalusi ja tarneviise.

Meie tarkvara sobib endiselt hästi ka rahvusvahelistele veebipoodidele.

Automaatne uuendamine

Nüüdisaegset ja mitmekülgset tarkvara arendatakse aktiivselt, et vastata veebipoodide pidevalt muutuvatele vajadustele.

Täishaldusega teenusele tehakse peaaegu iga nädal uuendusi, mida kaupmehed saavad automaatselt kasutada.

Lihtne laiendada

Kui veebipood laieneb, läheb vaja ka rohkem funktsioone ja teenuseid. Saad igal ajal oma tasuta poe laiema MyCashflow’ paketi vastu vahetada. Peale suurema tootevaliku ja paljude keeleversioonide saad kasutada arvukaid laiendusi, mis võimaldavad ühendada veebipoe mitmesuguste teenustega.

Loo hetkega tasuta veebipood!

Veebipoe loomine käib kiiresti, pärast seda saad kohe tutvuda veebipoe haldussüsteemiga ja sisestada poodi vajalikke tooteid.

ava mycashflow free >