Referentsid

Tutvu klientide kogemustega, mis puudutavad MyCashflow’ veebipoodi ja koostööd Pulse247 Oy-ga. Videotes selgitavad kliendid oma sõnadega ka seda, kuidas nad kasutavad MyCashflow’ veebipoe funktsioone oma äritegevuses.

Noshile meeldib koostöö paindlikkus
ja kliendi vajaduste mõistmine

Nosh Company Oy on kvaliteetseid naiste- ja lasterõivaid ning kangaid disainiv Soome ettevõte, mis asutati aastal 2009.Ettevõtte peamine müügikanal on NOSHI rõivaesitlusi hõlmav kodumüügi kontseptsioon, mis on veebipoega integreeritud. Üritusi korraldatakse igas kuus sadu üle kogu Soome. Ettevõttes hinnatakse Pulse247 Oy paindlikkust ja klientide vajaduste mõistmist.

MyCashflow’ veebipoodi kasutatakse ettevõttes mitmekülgselt kõikide töörühmade poolt.Vaata videost, millised on Noshi kogemused MyCashflow’ veebipoega ja millist rolli on MyCashflow Noshi eduloos mänginud.

Tutvu Noshi veebipoega ›

Minu arvates on Pulse’i puhul parim just paindlikkus ja see, et nad on huvitunud meist kliendina ning meie vajadustest ja ärimudelist.

– Laura Petris-Forsell, Nosh Company Oy
Meie tegevus on kasvanud ja veebipood on pidanud suutma tempoga kaasas käia. MyCashflow on seda rolli väga hästi täitnud.

– Annemari Eerola, Nosh Company Oy

Biancaneve hindab lihtsat kasutatavust
ja häid kontakte

Biancaneve on 2006. aastal asutatud Soome spordiriiete ja isikupäraste esinemiskostüümide tootja.Lisaks Soome ja Rootsi turule mõeldud MyCashflow’ versioonidele on ettevõttel ka eraldi müügikeskkond üleilmseks kaubanduseks.

Ettevõte hindab MyCashflow’ lihtsat kasutatavust ja mitmekülgsust äritegevuse arendamisel.

Vaadake videost, mida arvab Biancaneve tegevdirektor Elina Loueranta MyCashflow’ veebipoe teenuse ja koostöö kohta Pulse247 Oy-ga.

Tutvu Biancaneve veebipoega ›

Peab ütlema, et MyCashflow’ puhul on olnud parim selle lihtne kasutatavus. Ka selline inimene, kes veebilehe tehnilisest poolest midagi ei tea, saab kõik olulised asjad ära tehtud.

- Elina Louenranta, Biancaneve Oy
Kontaktid on väga tihedad ja tunneme, et meie eest hoolitsetakse hästi.

- Elina Louenranta, Biancaneve Oy
Alusta oma edulugu – proovi tasuta 30 päeva ›

Vaadake mõningaid meie teisi referentsid