Zapier

Zapieri abil saate ühendada oma veebipoe teiste kasutatavate rakendustega ja automatiseerida tihti korduvaid toiminguid ilma programmeerimisoskuseta. Võite ühendada MyCashflow' veebipoe Zapieri toetatud rohkem kui 1000 rakendusega, nagu Gmail, MailChimp ja Slack.

Automatiseerige tihti korduvaid toiminguid ja edastage andmeid automaatselt.


Zapieri abil saate üksteisega ühendada üle 1000 rakenduse ning säästa oma aega, automatiseerides nendevahelisi rutiinseid toiminguid.

Peale programmidevaheliste toimingute automatiseerimise saate luua tarkvarasiseseid andmeedastusi või näiteks automaatselt printida veebipoe väljasaatmisvalmis tarnete aadresskaarte.

Allpool on toodud näiteid selle kohta, milliseid toiminguid saab MyCashflow' veebipoes Zapieri abil automatiseerida.

Laienduse kasutusse andmise käigus esitame ka valmis malle (templates) kõige kasulikumate ja beetafaasis enim kasutatud automatiseerimiste kohta.

Ülal on toodud mõni näide Zapieri kasutamise kohta MyCashflow' veebipoes.

Kas vajate lisainspiratsiooni? Lugege Zapieri automatiseerimise näiteid veebipoe külastamisel.

Nii see toimibki – ilma programmeerimisoskuseta!

Zapieri abil luuakse automatiseerimisi (Zap), mis täidavad teie määratud ülesandeid kasutatavate rakenduste vahel. Kõige lihtsamal kujul luuakse automatiseerimine, ühendades seda käivitava päästiku (Trigger) soovitud toiminguga (Action).

Näiteks saate lihtsal moel luua automatiseerimise, mis lisab teie veebipoodi saabunud uue tellimuse andmed Google Sheetsi tabelisse. Samuti võite kanda uudiskirja uue tellija MyCashflow' veebipoest näiteks MailChimppi teie valitud uudiskirjaloendisse.

Keerukama automatiseerimise puhul võite kasutada lisaks filtreid (Filter), mille abil saate juhtida ja piirata automatiseerimise teostust eelmääratud tingimuste kohaselt. Zapier sisaldab ka mitut integreeritud rakendust, mille abil saab näiteks saata meile, muuta andmeid ja isegi kasutada koodi automatiseerimise sees!

MyCashflow Zapier App – toetatud toimingud

MyCashflow' Zapieri rakendus on Private Beta katsetusfaasis, mis tähendab, et see võib veel sisaldada vigu ja funktsiooni tööd võidakse veel muuta. MyCashflow ei ole veel ka kuvatud Zapieri avalikus loendis ja Zapieri ei leia omakorda MyCashflow' laienduste hulgast. Kuidas saan proovida?

Hinnad, saadavus ja kasutuselevõtt

PRIVATE BETA MyCashflow Zapier Appi saab praegu kasutada vaid eraldi kutse kaudu. Rakendus töötab MyCashflow' veebipoe API-kasutajaliidese tunnuste kaudu, seepärast on rakenduse kasutamiseks vaja vähemalt Advanced-paketti. Kas soovite proovida? Aktiveerige API-laiendus võrgupoe haldussüsteemist, looge Zapieri tarbeks kasutajaliidese kasutaja ning taotlege kutset Private Beta kasutajaks meie klienditeenindusest. Samas selgitage, mis otstarbel te teenust kasutada soovite.


Hinnad

MyCashflow Zapier App on tasuta, kuid selle kasutamiseks on vaja aktiivset Zapieri kontot.

Tutvuge Zapieri teenusega veebilehel ›

Tutvuge Zapieri teenusepakettidega ›

Saadavus

MyCashflow Zapier Appi saab kasutada alates MyCashflow' Advanced-paketist. Private Beta faasis toimub kasutamine vaid eraldi kutse alusel.

Kasutuselevõtt (Private Beta)

  1. Asutage MyCashflow' veebipood
  2. Aktiveerige veebipoe halduse kaudu API-laiendus.
  3. Looge Zapieri jaoks kasutajaliidese tunnus.
  4. Taotlege kutset Private Beta kasutajaks meie klienditeenindusest (samas selgitage, mis otstarbel te teenust kasutada soovite).
  5. Järgige meiliga saadetud juhiseid, mida Zapier saadab.