PayPal

PayPal on populaarne üleilmne maksevahendusteenus, mille abil saab klient teha makseid lihtsalt ja kiiresti üle kogu maailma nii oma PayPali kontolt kui ka kontoga seotud krediitkaardilt.


Teenuse kirjeldus

PayPal on juhtiv internetimaksete bränd, mille maksed on teostatavad 190 riigis üle kogu maailma. PayPali kontot kasutab maksmiseks üle 100 miljoni inimese. Teenus on tasuta registreerumise ja installimise järel kohe kasutatav ning võimaldab hakata internetimakseid kohe vastu võtma.

Makseid saab jälgida reaalajas PayPali online-baasil seiresüsteemi abil. PayPal võimaldab maksete edastamist 24 erinevas valuutas oma pangakontole peaaegu kõikjal maailmas.

Kliendid saavad maksta oma PayPali konto saldolt või enim levinud krediitkaarte kasutades. Krediitkaardiga maksmise korral ei ole vaja PayPali kliendiks registreeruda.

  • Maksed PayPali kontolt
  • Visa, Visa Electron
  • MasterCard
  • American Express
  • UnionPay (Hiina)

Hinnad ja saadavus

Maksetelt võetakse 1,9–3,4% tellimuse summalt ning kindel tehingutasu 0,35 €. Teenusel ei ole alustamis- ega kuutasusid.

Tellimine ja kasutuselevõtt

PayPali maksete vastuvõtmiseks peab teie veebipoel olema vähemalt Premier-tase PayPal-konto ning rakenduse PayPal REST tarbeks.

  1. Asutage MyCashflow' veebipood.
  2. Looge ettevõttele Premier- või Business-taseme PayPali konto.
  3. Looge PayPal App ühendus developer.paypal.com-veebilehel.
  4. Looge saadud tunnuste abil veebipoe haldussüsteemis uus makseviis.
  5. Testige.