Google Tag Manager

Google Tag Manager on tag'ide haldamise süsteem, mille abil saate hallata oma veebipoe jälgimise skripte tsentraalse haldustööriista abil.

Muutke veebilehe jälgimis- ja konversioonitag'ide jälgimine lihtsamaks

Google Tag Manageri abil õnnestub näiteks teie poe külastajate analüüsimiseks ja turunduse mõõtmiseks mõeldud jälgimistag'e ja koodijuppe installida ja uuendada kasutajaliidese abil, teil pole vaja veebipoe koode muuta. 

Google Tag Manageri laienduse abil saate määrata mahutitag'i veebipoe kõigile lehtedele ning seejärel saate lisada sellele tag'ile muid vajalikke tag'e Google Tag Manageri veebirakendusest.

Teenus kiirendab ja lihtsustab tag'ide uuendamist, lisamist ja haldamist. Teil ei ole vaja muuta koodi, et lisada näiteks uut turundustag'i, vaid saate lisada tag'i loodud mahutisse (container) Google Tag Manageri haldussüsteemis. Sel juhul saab seda kasutada veebipoes ja soovitud lehtedel.

Tag'ide käivitamist hallatakse Google Tag Manageris mitmesuguste triger'ite abil. Saate näiteks määrata URLi baasil tag'e, mis vallandatakse kõigil veebipoe lehtedel, või konversioonitag'e, mis vallandatakse vaid tellimuse tänamislehel.

Google Tag Manageri veebirakenduses saate määrata ka eri muutujaid (variables), mille abil saate luua nt tag'e, mis annavad teada Google Analyticsi jälgitavatest sündmustest (events), nt teatud lingielementide klikid või blankettide saatmised.

Hinnad

Google Tag Manageri teenus ja laiendus on tasuta teenused. 

Saadavus

Laiendus on saadaval kõigile tasulistele MyCashflow' veebipoodide pakettidele.

Kasutuselevõtt

  1. Asutage MyCashflow' veebipood.
  2. Looge Google Tag Manageri konto ja lisage teenusesse uus mahuti (container) oma veebipoe tarbeks.
  3. Aktiveerige veebipoe haldussüsteemis Google Tag Manageri laiendus.
  4. Sisestage loodud mahuti (container) tunnus laienduse seadetesse.