Flashnode

Flashnode on väike- ja keskmise ettevõtja kuutasuga integratsiooniteenus, mille abil saab kaupmees veebipoe kergesti ühendada näiteks raamatupidamise, arveldustarkvara või laohaldusega ning optimeerida selle kaudu programmidevahelisi ülesandeid ja tööetappe.

Sujuvam arveldus ja raamatupidamine ning reaalajas laoseis

Automatiseerimise abil saate välistada korduvaid tööetappe, mille tegemine käsitsi raiskaks hulga väärtuslikku aega:

  1. Maksete ülekandmine automaatselt õigesti raamatupidamisse, mis vähendab raamatupidaja käsitsi tehtava töö hulka.
  2. Veebipoe arved automaatselt majandushalduse süsteemi, tänu millele ei ole vaja arveid mitu korda käidelda. Andke vaid käsk "arvelda".
  3. Automaatselt uuenevad tootesaldod, misjuhul kaupluse saldo uueneb alati, kui lattu tooteid lisatakse või neid sealt välja võetakse. See aitab vältida ülemüüki.
  4. Automaatselt edasikanduvad tooteandmed, misjuhul on toodete üldandmed, nagu KM ja hinnad, eri programmides ühesugused. Saate minimeerida vigu üldandmetes ja keskenduda nt müüvate tootekirjelduste koostamisele.

"Veebipoe arvelduse automatiseerimine on otseselt mõjutanud meie kliendirahulolu. Samas oleme saanud iganädalast tööaega mitmeid tunde kokku hoida." - Ville Kukkonen, Sadex Oy

Tellimine

  1. Asutage MyCashflow' veebipood.
  2. Aktiveerige laiendus Flashnode veebipoe haldusrakenduses.
  3. Tellige teenus Flashnode'ist või esitage kontakteerumispalve laienduse seadetes leiduva blanketi abil.

Integratsiooni kasutamine on lihtne, hind alates 79 €/kuu (vt Flashnode'i hinnakirja). Võite alustuseks automatiseerida kõige suurema ajakuluga operatsiooni ning endale sobivalt hiljem ka muud käsitsi tööd vähendada.

Kasutuselevõtt

  1. Aktiveerige laiendus Flashnode veebipoe haldussüsteemis.
  2. Võtke teenus kasutusele laienduse seadetes leiduva blanketi abil, misjuhul kõik rakenduseks vajalikud andmed edastatakse Flashnode'ile.
  3. Kui ühendus on loodud ja andmeedastus automatiseeritud, saate rahulikult keskenduda olulisematele asjadele.