Campaign Monitor

Campaign Monitor on tõhus meiliturundusteenus, mille abil saate oma klientidele luua automaatseid ja ajastatud turundussõnumeid. Laienduse abil saate sünkroonida kliendi teenuse oma postitusloendisse ning saate saata turundussõnumeid klientidele ka otse veebipoe haldussüsteemi kaudu.

Tõhus meiliturundusteenus otse oma veebipoe haldussüsteemist

MyCashflow' laienduse Campaign Monitor abil saate ühendada veebipoe kliendirühmad Campaign Monitori postitusloendisse ning saata meiliturundussõnumeid otse veebipoe haldussüsteemist.

Saate lisada haldussüsteemist saadetavatele sõnumitele näiteks pakkumisi ja kampaaniatooteid, kasutades samu Interface tag'isid nagu veebipoe teemas. Pärast meilide saatmist näete reaalajas veebipoe haldusrakendusest, kui meilisõnumeid avatakse ja linke klõpsatakse.

Saate kasutada Campaign Monitori ka oma haldustööriistana, mis võimaldab valida valmis sõnumipõhjadest endale sobiva või luua sõnumitele enda põhjad. Campaign Monitori haldusrakenduses saate luua ka mitmesuguseid meiliturunduse kindlaks määratud automaatlahendusi.

Nõuandeid meiliturunduseks leiate MyCashflow' blogist: Veebipoe otseturundus

Hinnad, saadavus ja kasutuselevõtt

Hinnad

Laiendus on tasuta, kuid selle kasutamiseks peab olema aktiivne Campaign Monitori konto.

Uus Campaign Monitori konto laienduse kaudu

Saate luua Campaign Monitori konto laienduse kasutuselevõtu käigus otse veebipoe haldussüsteemist. Laienduse kaudu avatud konto kasutamine maksab 4 €/kampaania + 0,016 €/vastuvõtja (KM 0%).

Kuutasusid ei ole. Kasutustasud lisatakse veebipoe kuutasule.

Olemasoleva konto kasutamine

Võite kasutada ka juba olemasolevat kontot, sisestades konto API-koodi ja klienditunnuse laienduse seadetesse. Sellisel juhul määratakse hind valitud Campaign Monitori teenusepaketi alusel ja Campaign Monitor nõuab teenuse kasutamise eest otse tasu. Tutvuge pakettide ja hindadega Campaign Monitori lehel. Pange tähele, et sellisel juhul ei kuvata teie kontot meie tsentraalse haldussüsteemi all ning me ei saa ka pakkuda kasutamise tuge.

Saadavus

Campaign Monitori laiendus on saadaval kõigile tasulistele MyCashflow' pakettidele. 

Kasutuselevõtt

  1. Asutage MyCashflow' veebipood.
  2. Tellige laiendus ja avage vajaduse korral kasutuselevõtu käigus Campaign Monitori konto.
  3. Määrake postitusloendid ja sünkroniseerige uudiskirja tellijad vastavalt juhistele.
  4. Looge esimene meilikampaania ja saatke tekstisõnum enda aadressil.
  5. Kasutage ka muid Campaign Monitori suurepäraseid omadusi.