BitPay

BitPay abil saate võtta vastu makseid bitcoin'ides ja pakkuda kliendile võimalust maksta ostu eest mistahes maailma paigas ilma krediitkaardita.


Teenuse kirjeldus

BitPay on populaarseim bitcoin'i veebimakseteenus, mis võimaldab klientidel maksta virtuaalses valuutas ehk bitcoin'ides. Bitcoin on internetis toimiv hajutatud valuutasüsteem, mille abil saab teha soodsaid rahaülekandeid ülemaailmselt reaalajas ja kogu ööpäeva vältel. Üle 20 000 veebipoe üle kogu maailma on valinud BitPay oma maksepartneriks.

Kaupmehena ei ole teil siiski vaja bitcoin'e oma raamatupidamises reaalselt käsitleda, sest toodete hinnad määratakse ikkagi eurodes ja BitPay maksed tulevad teie pangakontole eurodes. Bitcoin'i valuutakurss võib aeg-ajalt tugevasti kõikuda, kuid kasutades BitPay teenust, saate väärtuse kõikumisest valuutariske vältida, sest bitcoin'i valuutariskid jäävad kliendi ja BitPay kanda.

Hinnad ja saadavus

Saate valida hinnamudeliks 1% ülekandetasu või kindla kuutasu (alates 30 $). Vt täpsemaid hindu ja kalkulaatorit BitPay hinnakirjast.

Tellimine ja kasutuselevõtt

1. Asutage MyCashflow' veebipood.

2. Registreeruge ja avage BitPay lehel konto.

3. Määrake makseviis oma veebipoe juhiste alusel.

4. Kontrollige makseviisi toimivust ja pärast seda saategi hakata bitcoin'i-makseid vastu võtma.