Rahvusvaheline veebipood

MyCashflow’ abil on veebipoodi lihtne hallata kasvõi kümnes keeles. Valuutakalkulaatori laienduse abil saad esitada hinnad kliendile sobivas vääringus. MyCashflow arvutab automaatselt ka käibemaksu, mis vastab tellimiskoha riigis kehtivale maksumäärale.

hinnakiri ja avamine >

MyCashflow' abil veebipood rahvusvaheliseks kauplemiskohaks

Lihtne keeleversioonide haldamine

Veebipoest on lihtne luua mitu keeleversiooni. MyCashflow sisaldab tuge ja teemasid koguni 18 keeles: soome, rootsi, norra, taani, islandi, eesti, läti, leedu, inglise, saksa, prantsuse, hollandi, hispaania, portugali, itaalia, hiina, jaapani ja vene keel.

Võta kasutusele uus keeleversioon ning saad lisada vajalikud tooteteabe ja muude sisulehtede tõlked.

Tarne üle maailma

Tarned üle maailma võivad osutuda keerukaks. MyCashflow’ pakub võimalust luua eri liiki saadetistele (kirjad, pakid jne) oma tarneviisid ning koostada eri piirkondade või riikide jaoks eraldi hinnakirjad.

Praktikas kujunebki mitmekeelsel veebipoel hulk tarneviise, kuid klient näeb vaid neid, mis vastavad tema ostukorvi sisule ja tarneaadressile.

Eri keeleversioonidel eraldi väliskujundus

Veebipoe eri versioonid kuvatakse eraldi veebiaadressidel ja neil võib olla ka oma väliskujundus. Veebipoe väliskujundust, tootevalikut ja sisu saab sihtturu järgi kohandada.

Rahvusvahelised internetimaksed, valuutad ja maksud

Üleilmses veebikaubanduses on levinuim makseviis krediitkaardimakse. Läänemaailmas on populaarseim elektronmaksete keskkond PayPal.

Valuutakalkulaatori laienduse abil saab hinnad esitada kliendi riigi vääringus. Praegu on MyCashflow' kaudu toimuvate internetimaksete puhul ainus toetatud valuuta euro. MyCashflow arvutab automaatselt ka käibemaksu, mis vastab tellimiskoha riigis kehtivale maksumäärale ja muudele andmetele.

Vali sobiv MyCashflow’ pakett ja proovi tasuta 14 päeva!

MyCashflow sobib mitmesugusteks vajadusteks – piiratud kaubavalikuga väikepoodidest mitmekeelsete ja rahvusvaheliste ostukeskusteni. Kõik paketid sisaldavad 14-päevast tasuta prooviperioodi.

hinnakiri ja avamine >