Omadused

Mitmekülgsed funktsioonid on loodud e-kaubanduse jaoks ning automatiseeritud funktsioonid aitavad igapäevaseid protsesse hõlpsalt toimima panna. Läbi mille saab keskenduda äritegevuse tõhustamiseks ja e-kaubanduse arendamiseks, kuna tarkvara täidab kõik olulised e-kaubanduse turundus- ja reklaami funktsioonid.

Tootevaliku haldamine

E-poe tooteid on lihtne korras hoida praktilise drag’n’drop-funktsiooni abil. Tooteid võib lohistada erinevatesse tootegruppidesse või otse kampaanialehele.

Kliendikontaktide haldamine

Kliendikontaktide haldamine on lihtne. Võid lohistada kliente erinevatesse gruppidesse nagu tooteidki. Turundus lõppklientidele nt SMS-ide või e-posti vahendusel on e-poe haldustööriista kasutamisega lihtsaks tehtud.

Halda oma tootevarusid

MyCashflow sisaldab laohaldustööriistu, mille abil on võimalik koostada kiirelt ja mugavalt laosaldo, toodete ja tootevariantide kohta. Laohalduse abil veendud, et müüd toodet täpselt olemasolevas koguses

Tark sisseehitatud otsimootor

Kaasaegne otsing hõlmab mitmeid nutiomadusi, mille abil leiavad e-poe kliendid otsitava toote ka nõrgemate otsisõnade abil.

Tootepaketid

Tootepaketid teevad ostu otsuse lihtsamaks. Keskmise ostukorvi suurenemisel võtab arvesse ja pakub kliendile paketina tooteid, mille koguhind on madalam.

Automaatne pildi väiksendamine

Kui lisate tooteid, pole vaja edastada väiksemaid piltversioone, mis kuvatakse erinevates kontekstides. Piisab pildifaili üles laadimisest ning MyCashflow võtab automaatselt antud failist ning kuvab pilte mitmes versioonis.

Piiramatud toodete variandid

Saate kergesti tuvastada toote variatsioone, näiteks värvi, mustri või suuruse järgi. Variatsioonide arv ei ole piiratud ja need ei võta tootepaketi mahtu.

Kohandused ja valikud

Samuti saate oma toote jaoks luua lisavõimalusi, mis aitavad teie kliendil toodet kohandada. Kohandusi ja valikuid saab kasutada toodete isikupärastamiseks, kuid need võivad hõlpsasti luua täiendavat müüki.

Allalaaditavate toodete müük

MyCashflow sobib ka füüsiliste toodete, teenuste ja digitaalsete toodete müügi jaoks. Allalaaditavate failide, nagu muusika, dokumendid ja tarkvara toetus on saadaval paketis MyCashflow Advanced.

Otsingumootori nähtavus

MyCashflow otsingumootori sõbralik lähtekood tõstab teie e-poes pakutava toote suurte otsingumootorite tulemuste valikutes esile. Tarkvara sisaldab ka mitmeid võimsaid tööriistu otsingumootori optimeerimiseks.

Mobiilne kataloog

MyCashflow veebipoe kujundus põhineb teemadel, mis on kergesti ligipääsetavad käeshoitavate mobiilseadmetele kaudu nagu tahvelarvutid ja nutitelefonid.

Kinnitussõnumid tekstsõnumina

Lisaks e-kirjale ja tekstsõnumite saatmisele saad oma kliendile edastada teavet saatmis- ja kättetoimetamist kinnitavaid teateid, nii et teie kliendid saaksid kiiresti ja lihtsalt teada, kuidas nende tellimus edeneb.

Aadressikaartide printimine

Printige automaatselt täidetud aadresskaardid otse oma e-poe süsteemist koos Integreeritud logistika partneri tarne lahendusega. Prinetti lahendusega on teil võimalik printida koheselt ka tagastuspakikaart ning lisada kaubaga kaaasa.

Salvestatud otsingukriteeriumid

Te võite salvestada külgribale enim tellitavamad tooted ning toodete kontrollmootori. See võimaldab teil silma peal hoida toodetel mis on enim tellitavad ning mis võivad laovarudes otsa saada.

Kiire tellimuste töötlemine

Instant Processing ehk kiire töötlemine, võimaldab teil täita kõik toote töötlemise sammud ühe korraga – alates varude uuendamisest, kuni toote tarnimise teada andmiseni.

Laohaldus

Toodete, nomenklatuuri, ladustamisbilansi, hoiatuspiirangute ja ladustamispoliitikaga tagate, et te müüte toodet, mis on teil parjasti laos ning välistate keelatud toodete müüki piiriüleselt. Teil on võimalik süsteemist hõlpsalt välja võtta aruandeid toodete kohta, mis on varudest kiirelt otsa saamas.

Teemad

Mugav temaatiline disaineri lahendus muudab lihtsamaks kampaaniate esile toomist. Te saate hõlpsalt muuta teemat, mida kasutate, et juhtida enda e-poodi.

Uudiskirjad

E-post on võimas kanal uute toodete ja kampaaniate edastamiseks. MyCashflow´s saate oma uudiskirja luua ja saata otse oma e-poe haldusest. Lisaks võite oma e-poes kasutada samu elemente mida olete kasutanud ametlikes teadaannetes/infolehtedes.

Kampaaniad

Erinevad kampaaniad reklaamivad teie müüki ja loovad teie veebipoe aktiivse pildi. Saate lisada tooteid või kategooriaid, mida soovite kampaaniasse lisada, ning neid omavahel siduda.

Allahindluse kupongid

Erinevate soodushindade kupongidega saate kergesti luua kinkekaarte ja allahindluskoode. Lisaks võite luua kampaania koodid, mis kehtivad näiteks konkreetse tootearuannetega seotud toodetele.

Keeleversioonid

Üks võimalus e-kaubanduse tegevusala ja kliendibaasi laiendamiseks on luua oma e-poest mitu uut versiooni erinevates keeltes, kus kliendid saavad oma emakeeles toimetada ja maksta oma valuutas. Versioonid sobivad hästi ka edasimüüjate võrgustikule ja B2B edasimüügiks.

Tekst Sõnumi Turundus

Lisaks tellimis- ja kättetoimetamise teavitustele, saate e-keskkonnast saata klientidele SMS teavitusi välk müükidest ja headest kampaaniatest.