SSL-sertifikaat veebipoele

Hankige SSL-sertifikaat ja krüpteerige oma veebipoe andmeedastus. MyCashflow'lt saate SSL-sertifikaadi oma veebiaadressile teenusepaketina. See sisaldab valitud sertifikaati, IP-aadressi, installimist ja haldust.

Sertifikaadid ja hinnad

Sertifikaadid on saadaval meie kaudu vaid MyCashflow' klientide oma veebipoodide puhul kasutatud veebiaadressidele. ‍Hinnad ilma käibemaksuta.

QuickSSL® Premium

Kiire ja lihtne ühe veebiaadressi valideerimine. Sobib ühe veebiaadressiga toimivatele veebipoodidele.

1 aasta
2 aastat
160 €
240 €
Võta meiega ühendust ›

QuickSSL® Premium Wildcard

Wildcard Ühe veebiaadressi ja selle alamdomeeni valideerimine. Sobib veebipoodidele, millel on mitu keeleversiooni.

1 aasta
2 aastat
500 €
750 €
Võta meiega ühendust ›

True BusinessID With EV

koos EV Pangataseme valideerimisega ühele domeenile. Kuvatakse brauseris rohelise aadressiribana ettevõtte nimega.

1 aasta
2 aastat
450 €
700 €
Võta meiega ühendust ›

Tihti küsitud SSL-sertifikaatide kohta

Kas saan kasutada sama sertifikaati mitmes kaupluseversioonis?

Kui kaupluse versioonid on eraldi domeeni all, on igale domeenile vaja eraldi sertifikaati.

Kui poe versioonid kasutavad ühe domeeni alamdomeene, soovitame kasutada Quick SSL Premium Wildcardi sertifikaati, mis sisaldab piiramatult alamdomeene.

Kui vajate OV-sertifikaati, mis sisaldab lisaks domeenile ka seda omava ettevõtte või organisatsiooni valideerimist, kuid ei soovi EV-sertifikaadis sisalduvat täielikku valideerimist, küsige pakkumist meie müügiosakonnast.

Kas saan tellida SSL-sertifikaadi Free-paketile?

Eraldi domeeni kasutamine ja sellega ka SSL-sertifikaat on saadaval vaid MyCashflow' tasuliste pakettide puhul.

Tasuta MyCashflow Free veebipoes ning muudes .mycashflow.fi laiendit kasutavates veebipoodides saab kasutada MyCashflow' jagatud sertifikaati. Krüpteerimise saab sisse lülitada veebipoe haldussüsteemi versiooni seadetest. 

Miks näitab brauser minu veebipoes kaitsmisega seotud hoiatust?

SSL-krüpteerimise sisselülitamine veebipoe haldussüsteemis ilma domeenile installitud sertifikaadita võib tuua kaasa kaitsehoiatuse eraldi domeeni kasutavate veebipoodide puhul.

Kaitsehoiatus võib tuleneda ka sellest, et kuigi ühendus poega ise on krüpteeritud, võib pood sisaldada sisu, nt pilte, mis otsitakse http://-aadressiga muult veebilehelt.

Windows XP operatsioonisüsteemi brauser Internet Explorer võib kuvada vale kaitsehoiatuse. See tuleneb asjaolust, et Microsoft on lõpetanud kõnealuse operatsioonisüsteemi toe ning XP ei saa tänapäevaseid krüpteerimistehnoloogiaid kasutada.

Kuidas toimub sertifikaadi uuendamine?

‍Sertifikaat uuendatakse automaatselt. Saate tellimuse tühistada, teatades sellest klienditeenindusele vähemalt kaks (2) kuud enne sertifikaadi aegumist. Uuendamise sagedus sõltub valitud sertifikaadist ja kinnitus edastatakse põhimõtteliselt samal moel nagu tellimisetapil.