Google G Suite: Turvaline ja lihtne lahendus väikeettevõtetele!

Google G Suite koosneb hulgast pilvepõhistest rakendustest, mis aitavad teil ja teie tiimil tegutseda koos ja saada tööd valmis igas kohas ja peaaegu mistahes seadmega.

Tipptööriistad kogu tiimile

Gmaili e-post

Usaldusväärne ja tõhus Gmaili e-post: 99,9% tööaja garantii, rohkesti salvestusruumi, kiire otsing, reklaamivaba.

Looge nii palju masspostitusloendeid kui vaja, näiteks müük@ettevõte.com.

Kalendrid

Looge uusi kalendreid, jagage need meeskonnale ja kasutage millist tahes.

Google'i kalender ühildub kergesti teie kalendriprogrammi ja mobiiltelefoniga. Kalendri jagamine meeskonnale on lihtne.

Säilitage, jagage ja sünkroniseerige faile

Salvestage tööfailid Drive'i, kasutage neid mistahes seadmes ja jagage need kohe tiimikaaslastele. Pole enam vaja saata manuseid ega ühendada eri versioone.

Jagatud dokumendid Google'i kontorirakendustega

Google'i kontorirakendusega on dokumentide loomine, jagamine ning reaalajas ühiskasutamine tõhus ja kiire.

Google Hangoutsi videokonverentsid

Videokonverentside abil saab säästa aega ja reisikulusid. Kutsuge osalema töökaaslased, koostööpartnerid või kliendid. Saate jagada enda ekraani ka teistele või avada ühiskasutuseks Google'i kontorirakenduse abil loodud dokumendi.

Lehed

Avaldage ettevõtte intranet, tiimi projektileht või kliendiportaal veebilehe loomise tööriista abil. Kõike seda saab teha ise ridagi koode kirjutamata.

Mitmekülgsed turvafunktsioonid

Hoidke kõik ettevõtte andmed ühes kaitstud kohas ning hoidke neid turvatuna näiteks seadmerikete või töötajate vahetumisest tulenevate riskide eest. Automaatsed varukoopiad, rämpspostifilter ning oma ala juhtivad kaitsefunktsioonid aitavad teie ettevõtte andmed kaitstuna hoida.

Kasutage mistahes seadmega ja millal tahes

Saate kasutada meile ja kalendrit veebibrauseris või oma meiliprogrammis kõigis seadmetes: arvutis, tahvelarvutis ning mistahes mobiiltelefonis.

Tellige teenus G Suite

Tellige rakendused G Suite by Google Cloud, täites juuresoleva blanketi. Teie tellimusi käsitletakse üldjuhul samal või järgmisel tööpäeval. Teenuse hind on 60 €/kasutaja/aasta (ilma KM-ta).

Tellija kontaktandmed

Veebitunnuse ja peakasutaja andmed

Peakasutajal peab olema teine meiliaadress, mida saab kasutada nt ununenud salasõna taastamiseks. Peakasutaja teisele meiliaadressile saadetakse kinnitus ja sisselogimisandmed, kui tunnused on loodud.

Arveldusandmed

Saates blanketi, nõustute oma andmete töötlemisega vastavalt meie andmekaitsetegevuse kirjeldusele.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Tellige teenus G Suite'i teenusest

Hinnad

Teenuse hind on määratud kasutajapõhiselt. Teenuse hind on 60 €/kasutaja/aasta (ilma KM-ta).

Kui palju meiliaadresse?

Iga kasutaja saab oma meiliaadressi kujul kayttaja@yritys.fi, mis hõlmab 30 Gb salvestusruumi. Lisaks saate luua nii palju masspostitusloendeid kui vaja, näiteks müük@ettevõte.com.

Kui palju salvestusruumi saab Google Drive'iga?

Iga kasutaja saab 30 Gb salvestusruumi, mis jagatakse G-maili ja Google Drive'i vahel. Kas on vaja rohkem ruumi? Lisatasu eest saab peaaegu piiramatult salvestusruumi.

Ühilduvus?

Gmail ühildub suurepäraselt erinevate töölauarakendustega, nagu Microsoft Outlook, Apple Mail ja Mozilla Thunderbird. Outlooki kasutajad saavad sünkroniseerida meilid, sündmused ja kontaktid Google Appsiga.

Saate kasutada kalendrit mobiilirakendustega või sünkroniseerida telefoni oma kalendriga. Kandke üle oma töökalender Exchange'ist, Outlookist või iCalist või otse .ics- ja .csv-failidest.

Kas saan luua rühmakalendri?

Jah. Saate luua kalendri, mida saavad kasutada kõik teie organisatsiooni kasutajad (või teatud kasutajad). Võite näiteks luua rühmakalendri sündmustele, nt tiimikaaslaste puhkuste või regulaarsete koosolekute kohta.

Teenuse kättesaadavus

Google annab 99,9% tööaja garantii, planeeritud kasutuskatkestusi ei ole.